חברתנו הנה החברה המובילה במגוון רחב של שירותים: צילום, שטיפה, תיקון ללא הרס, חיטוי ודיגום של מערכות ביוב ומים בישראל. אנו עוסקים בתחום כבר למעלה מ- 40 שנה ומגיעים לכל מקום בארץ. ברשות החברה כל האישורים ותווי התקן הנדרשים, לצורך ביצוע העבודות השונות, יחד עם האסמכות והכלים המתקדמים ביותר. חברת שומר מבצעים עבורכם את כל העבודות הצנרת לטופס 4 בהתאם לתקנות משרד הבריאות. 

המספרים שלנו

0
לקוחות מרוצים
0
שנות ותק
0
פרויקטים
0
עובדים

שירותי החברה :

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים

מדוע דווקא שומר טכנולוגיות?

אחריות אמינות ויושרה

חברת שומר בעלת מוניטין של שנים ולכן האמינות והיושרה בראש סדר העדיפויות ללקוח. בנוסף לכך לחברה יש מגוון ספקים העובדים בשיתוף פעולה מלא ולטווח ארוך. חברת שומר טכנולוגיות מספקת שירות ואחריות מלאה לכל העבודות שהחברה מבצעת.

מקצוענות ללא פשרות

שומר מעסיקה מס' רחב של צוותים מקצועיים ומנוסים היוצאים כל בוקר לאתרי בניה בפריסה ארצית. הצוותים מוכשרים לבצע מגוון שירותים הנותנים מענה על כלל הצרכים בעולם הצנרת בישראל ולכן ניתן לקבל מתן שירות איכותי ומהיר המקצר משמעותית את התהליכים ללקוחות וספקים.

שירות מהיר ומקצועי

חברת שומר טכנולוגיות, מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים בעלי הכשרה מקצועית הכוללת תעודות אסמכה ולימודי הכשרה בארץ ובחו"ל. לחברה יש ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם: רובוטים לצילום, רובוטים לכרסום, מצלמות דחיפה 360 מעלות , מכונות שטיפה בלחץ גבוה ועוד.

צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן