חיטוי מערכות מים

חיטוי מאגרי מים

ניקיון ושטיפה מאגרי מים

דיגום מים

בדיקות מעבדה באישור משרד הבריאות

המים שאנחנו שותים חייבים להיות מים נקיים ומטוהרים, על מנת שלא ייכנסו לגופינו וירוסים וחיידקים. לכן, בכל מקום שבו נמצא מאגר מים שאמורים לשמש לשתייה ולרחצה, חייבים לבצע חיטוי במערכות מקור המים, שיבטיח את התוצאה הרצויה.

איך מבצעים חיטוי מערכות מים?

חיטוי מסוג זה צריך להתבצע באמצעות הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום, ועל ידי אנשי מקצוע אשר עברו את כל ההכשרות הנדרשות וקיבלו את כל ההסמכות. את הקורס עצמו יכול לעבור רק מי שיש לו ותק מסוים בתחום, לרבות קבלני אינסטלציה, אחראי תברואה ומים, מנהלי אחזקה, רכזי בינוי, אחראי מעבדה, אחראי מכוני מים ועוד.
בקורס חיטוי מי שתייה נלמדות כל הדרכים לבצע ניקוי יסודי של המערכת וחיטוי שלה, על מנת שלא יישארו בה חיידקים ווירוסים ושהמים יהיו ניתנים לשתייה. מי שמסיים את הקורס בהצלחה מקבל רישיון של משרד הבריאות לניקוי לחיטוי מאגרים וצנרת של מי שתייה.

מי צריך להזמין שירותי חיטוי מסוג זה?

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים

החשיבות לביצוע חיטוי מערכות מים היא גבוהה ביותר, וגוף ציבורי שלא דואג לכך מסכן את הציבור.
חיטוי עושים רק המומחים
על מנת להיות בטוחים שפעולת החיטוי של מערכות המים אכן התבצעה על הצד הטוב ביותר כך שלא יהיו בצנרת חיידקים, וירוסים ושאר מזהמים, חשוב מאוד שהעבודה תתבצע על ידי מומחים.
לכן, לפני שמזמינים חברה לביצוע העבודה חשוב מאוד לוודא שיש ברשותה את כל ההסמכות והאישורים הנדרשים לביצוע חיטוי מסוג כזה, ושהאנשים הפועלים מטעמה עברו את כל ההכשרות וקיבלו את כל התעודות. חשוב, כמובן, לוודא, שהעבודה תתבצע באחריות מלאה, על מנת שבכל מקרה של בעיה או זיהום – יהיה אל מי לפנות ומי שיבצע חיטוי מחדש.

שומר הדברה וחיטוי מים לשירותכם

שומר הדברה וחיטוי מים מתמחה בביצוע חיטוי מערכות מים מתקדם, באמצעות הציוד הטוב ביותר שקיים היום בתחום ועל ידי אנשי מקצוע מוסמכים. יש לנו 40 שנות ניסיון בתחום של חיטוי מסוגים שונים: חיטוי מים, חיטוי מאגרי מים ועוד, וכל עבודה מתבצעת על ידינו ביסודיות על פי כל דרישות התקן, וכל לקוח מקבל אחריות מלאה, לכל מקרה שלבעיה.

צרו איתנו קשר